- -
Universitat Politècnica de València

campus d'Alcoi

 
Inici UPV Alcoi :: El campus :: Organs de govern

Responsables de departament

Composició Arquitectònica
Juan Francisco Picó Silvestre C2DA13
juapisil@cpa.upv.es 966528454
Comunicacions
Andrés Camacho García F3D6
acamacho@dcom.upv.es 966528513
Economia i Ciències Socials
Milagros Bravo Sellés F3D8
mibrasel@epsa.upv.es 966528472
Enginyeria de Construcció i de Projectes d'Enginyeria Civil
Francisco Javier Pellicer Climent F4D5
papell@cst.upv.es 966528523
Enginyeria de Sistemes i Automàtica
Adolfo Hilario Caballero F3D5
ahilario@isa.upv.es 966528458
Enginyeria Elèctrica
Rafael Montoya Villena C2DA9
rmontoya@die.upv.es 966528452
Enginyeria Electrònica
Ignacio Miró Orozco F1D5
imiro@eln.upv.es 966528432
Enginyeria Gràfica
Amparo Jordá Vilaplana C2DA10
amjorvi@upvnet.upv.es 966528451
Enginyeria Hidràulica i Medi Ambient
Modesto Pérez Sánchez C1DA6
mopesan1@upv.es 966528440
Enginyeria Mecànica i de Materials
Vicente Colomer Romero C1DB10
vicoro@mcm.upv.es 966528575
Enginyeria Química i Nuclear
Salvador Cayetano Cardona Navarrete C2DB2
scardona@iqn.upv.es 966528479
Enginyeria Tèxtil i Paperera
Pablo Díaz García C2DB5
pdiazga@txp.upv.es 966528540
Estadística i Investigació Operativa Aplicada i Qualitat
Elena Pérez Bernabeu F1D7
elenapb@eio.upv.es 966528588
Física Aplicada
Miguel Ángel Satorre Aznar C2DA15
msatorre@fis.upv.es 966528441
Informàtica de Sistemes i Computadors
Carlos Sastre Mengual F4D3
csastre@disca.upv.es 966524544
Lingüística Aplicada
Ana Paloma Botella Trelis F3D4
apbotell@idm.upv.es 966528495
Màquines i Motors Tèrmics
Carlos Micó Reche C2DB3
carmirec@mot.upv.es 966528425
Matemàtica Aplicada
María Leonor Pla Ferrando C1DA5
mlpla@mat.upv.es 966528444
Mecànica del Medi Continu i Teoria d'Estructures
Ernesto Juliá Sanchis C1DB4
erjusan@mes.upv.es 966528428
Organització d'Empreses
Francisco Manuel Díaz-Madroñero Boluda F2D10
fcodiama@doe.upv.es 966528490
Projectes d'Enginyeria
Vanesa Gladys Lo Iacono Ferreira F4D5
valoia@upv.es 966528589
Sistemes Informàtics i Computació
Javier Esparza Peidro F4D8
jesparza@dsic.upv.es 966528591


Edifici de Ferràndis
Plaça Ferrandis i Carbonell durant la nit
Acte d´ Inauguració del Curs
Vista exterior de la biblioteca a la tardor

EMAS (Obri nova finestra)